Ansatte/telefon

Et synlig, slagkraftig kompetansemiljø som lever som vi lærer, bidrar til personlig utvikling og som rekrutterer talenter til bransjen.

Vil du bli en del av laget, tar du kontakt med Ola Rostad.

Rolf Lars Haugen

Rolf Lars Haugen

Prosessdriver

+47 480 52 841

rolf.lars@tretorget.no

Ola Rostad

Ola Rostad

Daglig leder

+47 911 53 636

ola@tretorget.no

Erik Røshol

Erik Røshol

Prosessdriver

+47 901 49 428

erik@tretorget.no

Jostein Takle

Jostein Takle

Inkubatorleder

+47 917 91 471

jostein@tretorget.no

Wenche I. S. Høye

Wenche I. S. Høye

Prosjektleder

41416453

wenche@tretorget.no

Erik W. Thomassen

Erik W. Thomassen

Prosjektleder

+47 913 08 830

erikw@tretorget.no